Dążymy do bycia najlepszymi we wszystkim

Pasjonujemy się ludźmi, więc jesteśmy pasjonatami tworzenia cennych relacji z każdym, z kim współpracujemy. Nasz entuzjazm zmusza nas do znalezienia odpowiedniej osoby, wierząc że jest to fundament poprawy ich życia, pozwalając ludziom być tym kim chcą

Dziękujemy za zainteresowanie, odpowiemy najszybciej jak to mozliwe
Dowiedz się więcej

Jeśli jesteś zainteresowany szczegółami, zostaw swój kontakt, nasz konsultant oddzwoni do Ciebie.


O nas

Pasjonujemy się ludźmi, więc jesteśmy pasjonatami tworzenia cennych relacji z każdym, z kim współpracujemy. Nasz entuzjazm zmusza nas do znalezienia odpowiedniej osoby, wierząc że jest to fundament poprawy ich życia, pozwalając ludziom być tym kim chcą. Agencja specjalizuje się w dostarczaniu pracowników stałych i tymczasowych na różnorodne stanowiska, w zależności od indywidualnych wymagań naszych Klientów. Obsługujemy firmy z różnorodnych branż: budowlanej, produkcyjnej, logistycznej, spożywczej, metalowej, przeładunkowej, obsługi klienta oraz wielu innych. Jednym ze źródeł dotarcia do licznej grupy potencjalnych pracowników są prowadzone przez nas badania rynku we współpracy z WSB w Poznaniu.

 

Okazujemy szacunek dla innych, promujemy otwartość, tolerancję i różnorodność, będziemy zachęcać do uczenia się i rozwoju nas samych i innych.

Nasze rozumienie lokalnego rynku pracy, nasza siła rekrutacji i doświadczenie naszych konsultantów są niezrównane w identyfikacji potrzeb naszych partnerów. Działamy jawnie, promujemy lojalność i zaufanie do siebie oraz kontrahentów.

 

Dążymy do bycia najlepszymi we wszystkim, co robimy. Wiemy, że to co jest dobre dzisiaj nie jest wystarczająco dobre jutro, tak jak potrzeby naszych klientów które ewoluują, a my razem z nimi.

Naszym kapitałem są ludzie. Przekonaj się sam.
BestConnection.pl - agencja pracy tymczasowej działająca na terenie całej Polski od 2018 roku. W tym krótkim czasie nasze zaufanie zdobyły wielkie międzynarodowe firmy i korporacje, a także średni i drobni przedsiębiorcy. Zajmujemy się obsługą stałych wakatów, pracy tymczasowej użyczaniem i delegowaniem pracowników. Specjalizujemy się w rekrutacji i dostarczanu siły roboczej ze wschodu w tym także z Ukrainy.
Współpracujemy z agencjami w róznych krajach świata. 

Profesjonalne działanie
Dziś rynek pracy jest dynamiczny zarówno dla pracowników i pracodawców. My zapewniamy obu tym grupom wsparcie w rekrutacji według indywidualnych potrzeb. Posiadamy specjalistyczne narzędziai kontakty do natychmiastowego działania: zautomatyzowane procesy rekrutacyjne z elementem ludzkiej wiedzy, doświadczenia i intuicj.
 

Zapraszamy do kontaktu z pracownikami naszego biura. Chętnie udzielimy Państwu wszelkich niezbędnych informacji oraz zaproponujemy najlepsze rozwiązania.